Avaldatud: 25. november 2023

Selgus meister Heads-Up'is, OPEM kulmineerub täna 150-dollarilise põhiturniiriga

Kümnes, 55-dollarilise osalustasuga OPEM NLH Heads-Up turniir peeti maha laupäeva õhtul Optibeti pokkeris. Kui eeldatavalt võis olla tegu ühe suurema oskusfaktoriga turniiri ja hitihoiatusega, siis sarnaselt eelmisele aastale kogunes turniirile vähem mängijaid kui teistele OPEM NLHE turniiridele.

Tänavusele heads-up turniirile kogunes 59 mängijat, moodustades $2950 auhinnafondi. Võrreldes 2022. aastaga, mängis eelmisel aastal OPEM Heads-Up turniiri 71 mängijat. Ka toona oli osalustasu 55 dollarit ja pokkeritoaks Optibet.

OPEM jätkub Optibeti pokkeritoas viimase turniiriga, milleks on 150-dollarilise osalustasuga OPEM Põhiturniir. Turniir algab kell 19:00 ja tegu on 2-päevase turniiriga, kus pühapäeval mängitakse 25. taseme lõpuni ja esmaspäeval kell 19:00 jätkatakse mängimist 26. taseme juurest.

AVA OPTIBETI POKKERja mängi/jälgi tänast põhiturniiri

OPEM #10 Heads-Up

Enne põhiturniiri juurde jõudmist vaatame üle, mis toimus tänases OPEM #10: NLH Heads-up turniiril, millest nagu ülal kirjutatud, võttis osa 59 mängijat.

Rahalisele kohale jõudmiseks oli vaja jõuda vähemalt veerandfinaalidesse ehk parima kaheksa mängija hulka. Selleks tuli alistada kaks vastast.

Veeranfinaalid

Veerandfinaalidesse jõuti kaks tundi pärast turniiri algust kell 21:11 ja see tähendas 184.37 dollari suurust auhinnaraha.

Veerandfinaalides kindlustas esimesena omale poolfinaali koha direktorAA, kes alistas mängija lehvka. 20 minutit hiljem jõudis teise mängijana poolfinaali m0ney1337, alistades mängija Kaitz20.

Viis minutit hiljem lõi Boxstakes turniirilt välja alakahil'i ning tulevased poolfinalisid jäid ootama konn888 ja oras matši tulemust. Kaua end oodata ei lastud, sest oras'e kukkumisega algasid poolfinaalid.

Poolfinaalid

Poolfinaalid algasid täpselt pool tundi hiljem kell 21:41 ja juba kuus minutit hiljem oli juba esimene finalist selgunud. Selleks oli Boxstakes, kes saatis «koju» vastase direktorAA. Teises lauas jätkus lahing konn888 ja m0ney1337 vahel.

Lahendus saabus kell 22:05, kui mindi all-in. Konn888 näitas A6o, m0ney1337 lajatas lauale QJo. Paraku A6o ei pidanud ja m0ney1337, kellel oli rohkem žetoone, sai tee finaali. Poolfinalistid muidugi tühjade rahakottidega koju ei läinud, vaid mõlemad teenisid $295 auhinnaraha.

Finaal

OPEM 2023 Heads-Up finaal - Boxstakes vs m0ney1337

Finaal algas kell 22:05 mängijate Boxstakes ja m0ney1337 vahel. Juba kolm minutit hiljem saavutas finaalduellis Boxstakes edumaa, omades 75 000 žetooni, m0ney1337 25 000 žetooni vastu, mis jättis 500/1000 panuste juures efektiivseks stäkiks 25 suurt panust.

Kell 22:08 toimus esimene võtmekäsi, mis oleks võinud turniiri lõpetada. Boxstakes avas button'ilt, mille peale m0ney1337 läks natuke rokhkem kui 20 000 žetooniga all-in. Pärast mõningast mõttepausi Boxstakes maksis. M0ney1337 näitas kunn-üheksat ja Boxstakes äss-üheksat.

Vaatamata domineeritud olemisele, sai tagaajaja rollis olev m0ney1337 rea ja kahekordistaks stäki 40 000 žeooni peale. Paar minutit hiljem olid stäkid juba võrdsustunud.

Kõik on võimalik

Heads-up on mäng, kus mõne hetkega võib muutuda kõik ja nagu mõnele erakonnale omane, mis omab sloganit, et meiega on kõik võimalik, siis heads-up'is pole see tühine sõnakõlks, vaid päriselt on ka kõik võimalik.

Ka see netipokkeri meistriturniir ei olnud erand, vaid pigem õpikunäide, kuidas heads-up'is võib kõike juhtuda ja hetkega.

Kui minut-kolm tagasi tegi m0ney1337 suurepärase comeback'i ja võrdsustas stäkid, siis jällegi mõned käed hiljem oli m0ney1337 taaskord tagaajaja rollis, klõbistades enda ees 30 000 väärtuses žetoone, samas Boxstakes näitas võimast 70 000 žetooniga kuhja.

Kasutades siinkohal ühe tuntud reklaamishow kurikuulsat fraaži - ka see ei olnud veel kõik. Kui kell 22:12 m0ney1337 stäkk oli kopika pealt 30 247 žetooni, siis kell 22:13 juba 22 581 žetooni ning kella 22:15 oli m0ney1337 käinud ka juba kaks korda laua keskel all-inis, et mitte žetoonidest päris tühjaks joosta.

Ka see ei toonud momentumit tagasi. Kolm minutit hiljem, täpselt kell 22:18 oli stäkk kuivanud kokku kui mahlane viinamari rosinaks, kümne tuhande žetoonini ja tuli taaskord mängumärgid selga vinnata ja võtta ette retk laua keskele. «All-in» - ja seal laua keskel nüüd need m0ney1337 stäki-riismed lebasidki.

Seekord vastas Boxstakes pärast väikest mõttepausi maksmisega ja pööras ümber kuute taskupaari. m0ney1337 näitas poiss-kaheksat. Diiler viskas kiirelt viis kaarti 3-2-8-9-T ja m0ney1337 taaskord duubeldas stäki 24 656 žetooni peale.

Lõbu laialt ja pikalt ei olnud, sest minut hiljem tulevärk jätkus ja mindi taaskord all-in. m0ney1337 näitas seekord äss-üheksat ja Boxstakes äss-kaheksat. Dominatsioon! Laua keskel 45 112 žetooni, mille peale kogu lahing ka käis.

Floppi loosib diiler äss-viis-neli, kaks ruutut. Ruutude pärast m0ney1337 muretsema ei pea, sest tema ruutu üheksa katab ära Boxstakes'i ruutu kaheksa. Seega «so far, so good».

Turni prantsatab risti seitse, andes Boxstakes'ile auku reatõmbe. Ei midagi katastroofilist. Riverisse poti. Poti kuus, mis selle aukurea ka ära toob! Rida!

Boxstakesile pank, $1032.52 auhinnaraha ja meistrisõrmus sõrme. Ka m0ney1337 ei lahku areenilt tühjade kätega. Sõrmed jäävad küll sõrmusest seekord tühjaks, aga $590 auhinnaraha kulub marjaks ikka ära. Jõulud tulemas ju.

Auhinnalised kohad:

• 1. koht: Boxstakes: $1032.52
  • 2. koht: m0ney1337: $590
  • 3.- 4. koht: konn888, direktorAA: $295
  • 5.-8. koht: oras, alakahil, Kaitz20, lehvka: $184.37

Kohtade järjestudes kolmas kuni kaheksas koht on nimed väljakukkumise järjekorras.

OPEM eelviimane päev

Online-pokkeri Eesti meistrivõistlused on jõudnud lõpusirgele. Kavas on veel ETPF-liikmetele vabalt osaletav 150-dollarilise osalustasuga OPEM Põhiturniir ja kutsetega Meistrite Meister turniir.

OPEM Põhiturniir algab pühapäeval kell 19:00 Optibeti pokkeritoas. Osalemiseks kui ka turniiri jälgimiseks KLÕPSATA SIIN ja logida kontole. Kui konto puudub, siis registreeruda kasutajaks. Seejärel valida menüüst POKKER ja laadida alla pokkerituba.

Mängida saab nii arvutis kui ka telefonis läbi tarkvara või rakenduse, aga soovitame võimalusel mängimiseks kasutada arvutit, sest PartyPokeri mobiilne pokkerirakendus (Optibet vahendab PartyPoker pokkerivõrgustikku) ei ole kõige parem.

NB! Põhiturniir on kahepäevane turniir, kus esimene päev mängitakse 25. taseme lõpuni. Turniir jätkub 26. taseme juurest esmaspäeval kell 19:00. Esmaspäeval samal ajal hakkab ka kutsetega Meistrite Meister turniir.

OPEM 2023 osalemine

OPEM 2023 turniiridel saavad osaleda ainult ETPF-i liikmed. Turniirid on kaitstud parooliga, mis edastatakse ETPF liikmete meiliaadressidele vahetult enne turniiri toimumist.

ETPF-i liikmeks saavad registreeruda kõik vähemalt 21-aastased, olenemata milline on varasem pokkeritaust - või kogemus. Liitumiseks minna aadressile: https://www.etpf.ee/liitu, täita avaneval lehel vajalikud lahtrid ja seejärel tasuda 20-eurone aastamaks.

Loe ka: Optibeti Pokker – Mängi pokkerit PartyPoker pokkerivõrgustikus

Osale läbi Optibeti pokkeri

Osaleda saab Optibeti pokkeris. Selleks ava Optibeti pokker ja logi kontole. Kui konto puudub, siis kõik uued liitujad saavad $2010 boonust (sissemakset ei ole vaja teha), kuni 40% rakebacki, õigus osaleda Optibeti kutsetega turniiril ja tasuta freerollidel. Täpsem info meie Optibeti lehel. AVA OPTIBETI POKKERja saa kõik hüved

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.